Kuva-fiilis-toimisto-Heidi-Hannu

GS1 henkilöstö

Löydä etsimäsi

Täältä löydät henkilöstömme yhteystiedot vastuualueittain

- Asiakaspalvelu
- Toimialat - asiakkuudet ja myynti
- GS1-standardit
- Palvelukehitys
- Markkinointi ja viestintä
- Johtoryhmä

Asiakaspalvelu

Kuva-Pia-kasvot

Pia Högström

Customer Consultant

Asiakaspalvelu, koulutukset

+358 75 756 3500
asiakaspalvelu@gs1.fi
Kuva Paula kasvot2

Paula Talvinen

Customer Consultant

Asiakaspalvelu, laskutus

+358 75 756 3500
asiakaspalvelu@gs1.fi

Katarina Tötterman

Customer Consultant

Asiakaspalvelu, laskutus

+358 75 756 3500
asiakaspalvelu@gs1.fi
Kuva Anniina kasvot2

Anniina Romppanen

Customer Consultant

Asiakaspalvelu

(vanheimpainvapaalla)

 

Toimialat: Päivittäistavarakauppa, kaupan ala

Kuva Anu kasvot

Anu Lahdenperä

Key Account Manager

Asiakkuudet ja myynti, päivittäistavarakauppa, kaupan asiakkuudet

+358 50 402 3546
anu.lahdenpera@gs1.fi

Toimialat: Päivittäistavarakauppa, tavarantoimittajat

Kuva-Kata-kasvot

Katarina Bredenberg

Sales Manager

Asiakkuudet ja myynti, tavarantoimittajat, koulutukset

+358 400 553 074
katarina.bredenberg@gs1.fi
Kuva Riku kasvot2

Riku Kautto

Sales Manager

Asiakkuudet ja myynti, tavarantoimittajat

+358 50 466 3992
riku.kautto@gs1.fi
Kuva Marika kasvot2

Marika Lammi

Sales Manager

Asiakkuudet ja myynti, tavarantoimittajat, HoReCa

+358 50 594 6085
marika.lammi@gs1.fi

Toimialat: Kiinteistö- ja rakentamisala

Kuva Petri kasvot2

Petri Leppänen

Development Manager

Kiinteistö- ja rakentamisala, GS1-standardit

+358 40 845 0048
petri.leppanen@gs1.fi
Kuva Tomppa kasvot2

Tomi-Pekka Juha

Development Manager

Kiinteistö- ja rakentamisala

+358 40 510 5222
tomi-pekka.juha@gs1.fi

Toimialat: Terveydenhuolto

Kuva-Miia-kasvot

Miia Salonen

Quality Manager

Terveydenhuolto

+358 50 413 5449
miia.salonen@gs1.fi

Jenni Krohn

Development Manager

Terveydenhuolto 
(vanhempainvapaalla)

GS1-standardit

Kuva Kimmo kasvot2

Kimmo Keravuori

Development Manager

GS1-standardit

+358 40 455 5660
kimmo.keravuori@gs1.fi

Palvelukehitys

Kuva-Mirva-kasvot

Mirva Alatyppö

Service Development Manager

Palvelukehitys, tietomallit

+358 50 411 6180
mirva.alatyppo@gs1.fi

Laura Juntunen

Service Development Manager

Palvelukehitys, Golli

+358 50 388 3457
laura.juntunen@gs1.fi
Kuva Heidi kasvot2

Heidi Karvonen

Service Development Manager

Palvelukehitys, Trade Connectors

+358 50 541 0912
heidi.karvonen@gs1.fi
Kuva Hannu kasvot2

Hannu Lehtonen

Service Development Manager

Palvelukehitys, Synkka

+358 50 323 0243
hannu.lehtonen@gs1.fi

Aleksi Leppimaa

Service Development Specialist

Palvelukehitys, Synkka

+358 45 852 4960
aleksi.leppimaa@gs1.fi
Kuva Wilma kasvot

Wilma Vääränen

Service Development Manager

Palvelukehitys, GS1 Rekisteri

+358 44 735 9351
wilma.vaaranen@gs1.fi

Markkinointi ja viestintä

Peltsi kasvokuva2

Pellervo Hämäläinen

Marketing and Communications Manager

Markkinointi ja viestintä

+358 40 674 5257
pellervo.hamalainen@gs1.fi
Kuva-Pade-kasvot

Paavo Reponen

Marketing and Communications Manager

Markkinointi ja viestintä

+358 40 175 5222
paavo.reponen@gs1.fi

Johtoryhmä

Kuva-Jukka-kasvot

Jukka Kehusmaa

CEO

Toimitusjohtaja

+358 40 544 1698
jukka.kehusmaa@gs1.fi
Kuva Tuomo kasvot

Tuomo Kronbäck

COO

Operatiivinen johtaja, palvelukehitys

+358 40 132 6460
tuomo.kronback@gs1.fi
Kuva Sanni kasvot2

Sanni Laine

CCO

Asiakkuusjohtaja, myynti, asiakaspalvelu, markkinointi ja viestintä

+358 40 768 1175
sanni.laine@gs1.fi
Kuva JenniS kasvot2

Jenni Särkkä

CDO

Kehitysjohtaja, toimialat

+358 40 519 1518
jenni.sarkka@gs1.fi